Kurumsal Destek

Esri yatırımınızı koruyun

Kurumsal Destek

Kurumsal Destek paketimiz, Kurumsal iş gereksinimlerinizi iyi anlayan ve verimli, güvenilir bir CBS Platformunun muhafazası konusunda size yardımcı olabilecek Esri ve Esri Türkiye bünyesinde bulunan kıdemli destek personellerinden önaktif hizmetler aldığınız, Esri’nin Uluslararası Premium Destek Hizmetlerinin (PSS) içinde olduğu hem Standart hem de Öncelikli Destek paketlerindeki hizmetlerini kapsayan en üst seviyedeki ayrıcalıkları sağlayan bir pakettir.

Premium Talep Açma Yetkilisi
Premium talep açma yetkilisi; kuruluşunuzda, standart seviyede taleplerin oluşturulması dışında Premium seviyede talep oluşturabilme ayrıcalığına Kurumsal Destek Paketi ile sahip olun.

Teknik Hesap Yöneticisi (Technical Account Manager [TAM])
Esri Uluslararası Premium Destek THY’leri, Premium Destek müşterilerine stratejik hizmetler sunan birer Esri Destek üyesidir. Premium Destek ile kuruluşunuza bir THY atanır.

7/24/365 Destek Alma İmkânı ve İşletilmesi
Premium kayıtları, bir gün içerisinde 24 saat, haftanın 7 günü ve yılın 365 günü, tatil günleri de dahil olacak şekilde açarak destek alabilirsiniz.

Destek Taleplerini Esri’ye Doğrudan İletme

Kurumsal Destek Paketi ile, Premium talep açma yetkililerinizin Esri Türkiye’ye ya da Esri’ye kayıt açma seçeneği olur.

Esri Kıdemli Destek Analistlerine Doğrudan Erişim

Premium destek talepleriniz, kıdemli destek analistleri tarafından bir saat içerisinde ele alınır ve ardından size geri dönüş sağlanır. Premium kayıtlarda, sürekli olarak gelişmelerden haberdar edilir ya da ihtiyacınız olduğunda gereken bilgiyi edinebilirsiniz. Talebiniz üzere kritik konularınızda, günlük gelişmelerin bildirilmesi özelliğinden fayda sağlayabilirsiniz

Önaktif Gözden Geçirme ve Bilgi Paylaşımı

Premium Destek programının anahtar bir bileşeni de THY’nin yanı sıra Premium Hesap Yöneticisi veya (gerekirse) diğer Esri personellerinin katıldığı üç ayda bir müşteriye sağlanan genel hizmet incelemesidir. Bu toplantının amacı, müşterinin Premium destek kayıtlarını gözden geçirmek ve önaktif olarak yazılım güncellemeleri hakkındaki bilgileri iletmektir.

Sektörünüze Özel Destek

Doğal Kaynaklar

İster doğal kaynakları, ister saha ve personel kaynaklarınızı yönetiyor olun, ArcGIS yazılımı iş akışlarını kolaylaştırmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. İster bir madenin nereden çıkartılacağını ister ekinlerin nereye ekileceğini belirlerken mekansal öngörüler, kuruluşunuzun gelişmesini sağlayacak, daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak yeni kalıpları ve eğilimleri ortaya çıkarır.

Yerel Yönetimler

Yerel yönetimler ülke kalkınması ve ekonomiye olan katkısı ile yerel halk ve bölge kalkınması açısından büyük öneme sahiptir. Kaynakların en etkin ve doğru şekilde yönetilebilmesi, stratejik planlama, performans, fayda ve maliyet analizi ile etki analizinin doğru yapılabilmesi büyük önem taşımaktadır. ArcGIS uygulamaları yerel yönetimlerde en uygun bütçe ile maksimum fayda sağlayacağı kolay, doğru, etkili yönetim ve hızlı çözüm imkanları sunmaktadır.

Enerji ve Altyapı

Elektrik ve gaz altyapılarında konum bilgisi önemlidir. ArcGIS, sahip olduğunuz verilerle kolayca analiz yapmanıza ve işinizde daha etkin sonuçlar almanıza yardımcı olur. ArcGIS kullanarak sahadaki veriyi kolayca ofis ile paylaşabilir, gelişmiş haritalama ve gerçek zamanlı analiz özellikleri ile tüm operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Esri Premium Support ile proje hedeflerinize ulaşırken maksimum çalışma zamanı sağlayın.

Ticari

Tüm alışverişler, müşteri tercihlerini ve davranışını etkileyen belirli bir yerde gerçekleşir. Alışverişlerin neden ve nerede gerçekleştiğini anlamak için ArcGIS teknolojisini kullanın. Konum verisini kullanarak müşteri deneyimlerini zenginleştirin, karlı yerleri seçin ve satışları artırın. Liderler, doğal afet riskini değerlendirirken, yeni pazarlar için özel uygulamalar oluştururken veya yeni bir şube konumu için uygunluk analizi yürütürken daha derin içgörüleri ortaya çıkarmak için GIS teknolojisini kullanır.

Esri’nin Özel Etkinlikler İçin Premium Destek Hizmeti

Sistem yükseltmeleri, büyük CBS projeleri, spor etkinlikleri, kültürel etkinlikler ve seçimler gibi yüksek profilli etkinlikler sırasında destek alın. SEPSS, bir yıllık Premium Destek aboneliğiyle aynı özellikleri ve avantajları sunar.

Teknik Destek Paketleri Hakkında
Bilgi Almak için Bize Ulaşın

Bilgi almak için lütfen formu doldurun, ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Geri Bildirim